Forum Prawa Medycznego LEGAL trends in MEDICINE 2013, 7 czerwca 2013 r.

0

Portal – Prawo a Medycyna objął patronat medialny nad wydarzeniem – Forum Prawa Medycznego LEGAL trends in MEDICINE 2013, 7 czerwca 2013 r.  Hotel Galaxy**** w Krakowie

Prawo a Medycyna oraz „LAW UPjako podmiot zajmujący się propagowaniem świadomości prawnej  w środowisku medycznym oraz działająca na rzecz rozwoju prawa medycznego, ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolskie wydarzenie: Forum Prawa Medycznego LEGAL trends in MEDICINE 2013. Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli zawodów medycznych, ale nie tylko. Do uczestnictwa w wydarzeniu, zapraszamy również radców prawnych i adwokatów, zainteresowanych zagadnieniami prawa medycznego.

Po raz pierwszy w Krakowie spotkają trzy grupy profesjonalistów: prawników, lekarzy oraz managerów z obszaru rynku medycznego (posiadających doświadczenie w zarządzaniu zakładami opieki zdrowotnej, indywidualnymi oraz grupowymi praktykami lekarskimi). Doświadczone grono ekspertów, zagwarantuje nie tylko ciekawe i aktualne tematy wystąpień, ale także dyskusje, których celem jest odnalezienie adekwatnych rozwiązań  do obecnej sytuacji na rynku ochrony zdrowia, co z pewnością zapewni wysoki poziom merytoryczny Forum.

Jednym z założeń Forum jest również przybliżenie racjonalnych i nowoczesnych narzędzi prawnych, jakie ustawodawca przewidział dla przedstawicieli zawodów medycznych, mających zapewnić nie tylko ramy organizacyjne dla działań służących ratowaniu zdrowia i życia pacjentów, ale także zapewnić bezpieczeństwo „prawne” osobom je wykonującym.

Istotnym będzie wskazanie miejsc, w których prawo nie nadąża za rozwojem tej dziedziny nauki. Jednocześnie chcemy zwrócić  uwagę na rozwiązania, które wykształciła praktyka, możliwe ich ulepszenia, a także ich zróżnicowanie dopasowane do potrzeb, jakie oferuje prawo medyczne,    a jakie zależy od wielu czynników, takich jak np. forma wykonywania praktyki czy specjalizacja.

Ponadto, przewidziana podczas Forum dyskusja i wymiana poglądów będzie  poparta doświadczeniem najlepszych ekspertów w Polsce z zakresu branży prawno-medycznej, przez co stanie się owocna dla każdego, kto jest  związany ze służbą zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia: www.legaltrendsinmedicine2013.pl

Kontakt:

Aneta Sieradzka

aneta.m.sieradzka@gmail.com

Tel. 721-021-004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply