Konferencja „Kardiologia prewencyjna 2013 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

0

Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2013 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

 Prawo a Medycyna to przede wszystkim aktywny zespół prawników, którzy na co dzień z pasją pracują dla sektora ochrony zdrowia, wyjaśniając, opiniując, analizując ale też wygrywając procesy. Jesteśmy po to, aby przybliżać prawo poprzez m.in. edukację prawną zawodom medycznym, wskazywać podmiotom leczniczym  zgodne z zawiłym prawodawstwem dogodne dla nich rozwiązania. Środowisko medyczne utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy im bardzo potrzebni i nas docenia.

Dlatego, już 15 i 16 listopada tego roku  na zaproszenie organizatorów weźmiemy udział w  Konferencji Naukowej „Kardiologia Prewencyjna 2013 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Będzie to już szósta edycja Konferencji Naukowej organizowanej przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Tegoroczna Konferencja Naukowa będzie doskonałą okazją omówienia najnowszych doniesień z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej.Udział w wydarzeniu zapowiedzieli najlepsi polscy eksperci, a gościem specjalnym będzie główny autor wytycznych ESC prof. Joep Perk z Linnaeus University w Szwecji.

W programie Konferencji znajdą się prezentacje najnowszych wyników dużych, polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Wykładowcy Konferencji w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany i wytycznew diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia oraz wyjaśnią w jaki sposób pod ich wpływem powinna zmienić się nasza codzienna praktyka.

Konferencja Naukowa Kardiologia Prewencyjna to spotkanie multidyscyplinarne, skierowane nie tylko do kardiologów oraz kardiochirurgów, ale także lekarzy innych specjalności, zatem z pewnością nie zabraknie okazji do ciekawych dyskusji.

 Zapraszamy do rejestracji oraz zgłaszania streszczeń. Więcej szczegółów na stronie konferencji www.kadriologiaprewencyjna2013.pl.

Do zobaczenia jesienią w Krakowie!

Komitet Organizacyjny Konferencji

Kardiologia Prewencyjna 2013

Prawo a Medycyna

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply