Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY 2014

1

 

Ruszyła pierwsza edycja plebiscytu – Kobiety Medycyny – organizowanego przez Portale Medyczne. 

Wytypowano 30 kandydatek do tytułu Kobiety Medycyny 2014

Sylwetki kandydatek znajdują się na stronie internetowej http://kobiety-medycyny.pl/ . Jednocześnie rozpoczęło się głosowanie internetowe, które potrwa do 5 marca do godz. 23:59:59.  Każdy zainteresowany może oddać 3 głosy na, jego zdaniem, najbardziej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w przeddzień Dnia Kobiet – 7 marca br.

Zachęcamy do głosowania na Kobiety, które są niezwykle aktywne i zaangażowane w sprawy sektora ochrony zdrowia w Polsce, szczególnie te dotyczące dobrego stanowienia prawa jako gwarancji prawidłowego działania systemu opieki zdrowotnej.

Patronem honorowym plebiscytu jest Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, prezes Fundacji „Porozumienie bez Barier”. Plebiscyt wspierają także  Paulina Młynarska, dziennikarka, prowadząca program „Miasto Kobiet” w TVN Style oraz Magdalena Różdżka, aktorka, odtwórczyni roli dr Alicji Szymańskiej w serialu TVN „Lekarze”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie. Dziękujemy!

 

Share.

About Author

1 komentarz

  1. Serdecznie zachęcam do głosowania na mec. Paulinę Kieszkowską-Knapik, Przewodniczącą Rady Nadzorczej Fundacji na Rzecz Dobrej Legislacji Lege Pharmacie, Partnera w Kancelarii Prawnej Backer&McKenzie.

    Pani Mecenas jest uznanym specjalistą w obszarze prawa farmaceutycznego i prawa w zakresie ochrony zdrowia, w tym zwłaszcza w kwestii badań klinicznych, pozwoleń na dopuszczenie do obrotu, reklamy, monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii, a także ustalania cen i refundacji. Gorąca zwolenniczka tworzenia w Polsce dobrego prawa. Wielokrotnie i niezłomnie punktowała i nadal punktuje słabości m.in. ustawy refundacyjnej i wynikające z niej problemy dla pacjentów i lekarzy oraz rynku farmaceutycznego. Oceniana przez międzynarodowe wydawnictwa branżowe Chambers Europe oraz PLC Which Lawyer jako jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w kategorii Life Sciences.

    Dziekuję ! 🙂 AS

Leave A Reply