Prawo a Medycyna Patronem konferencji „Transplantacje…bo liczy się wnętrze”

0

Miło mi Państwa poinformować , że Prawo a Medycyna zostało patronem konferencji „Transplantacje… bo liczy się wnętrze”

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2013 r.  w w Auli B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie.

 

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny EMSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 1. Ogólnopolskiej Konferencji Medycznej pt: Transplantacje…bo liczy się wnętrze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników poruszymy tematy obecnie najszerzej komentowane i najważniejsze w świecie transplantologii.

Będzie to m.in. pierwszy na świecie przeszczep twarzy ratujący życie, żywe dawstwo nerki, przechowywanie narządów przed przeszczepieniem oraz polski program przeszczepiania kończyny górnej.

Swoją obecnością zaszczycą nas m.in. prof. Adam Maciejewski, kierownik sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej z Instytutu Onkologii w Gliwicach, prof. Andrzej Chmura, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, prof. Magdalena Durlik, kierownik Kliniki Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii, a także wielu, wielu innych, o których można przeczytać w naszym programie.

Udział w konferencji wymaga rejestracji, a potwierdzeniem uczestnictwa jest otrzymanie wiadomości e-mail od organizatorów.

 

Share.

About Author

Leave A Reply