Wspieramy 6. Edycję akcji charytatywnej „Prawnicy Chorym Dzieciom 2013”

0

Szanowni Państwo,

Wśród naszych codziennych prawniczych aktywności nie może zabraknąć miejsca na pomoc innym, zwłaszcza tym najbardziej bezbronnym – Dzieciom, dlatego też jest mi niezmiernie miło powiadomić, że Prawo a Medycyna dołączyło do grona Patronów akcji charytatywnej „Prawnicy Chorym Dzieciom”, którą już po raz 6. organizuje Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie Prokocimiu.

1 Grudnia 2013r. – będzie mieć miejsce Oficjalne rozpoczęcie 6. finału!

W dniu 1 grudnia 2013 r. na hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie  rozpocznie się 6. edycja akcji „Prawnicy Chorym Dzieciom”. To coroczny projekt charytatywny środowiska prawniczego, podczas którego odbywa się zbiórka pieniędzy na zakup aparatury medycznej dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

Akcja ma wyjątkowy charakter nie tylko ze względu na jej cel, ale również ze względu na zaangażowanie i wsparcie przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych. Dzięki darczyńcom dotychczasowych pięciu edycji, do szpitala zostało zakupiona aparatura medyczna o wartości ponad 127 tysięcy złotych m.in. inkubator otwarty dla noworodków. 

 Turniej Piłki Nożnej z udziałem reprezentacji zawodów prawniczych, Szpitala oraz krakowskiej Policji odbędzie się w Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27, Wstęp wolny! Start: godzina 10.00, Koniec: godzina 15.00.

W rozgrywkach piłkarskich wezmą udział drużyny: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi – Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie – Izba Komornicza w Krakowie – Prawnicy Krakowscy (Sędziowie i Prokuratorzy) – Izba Notarialna w Krakowie – Policja Krakowska / Małopolska – Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie i Przyjaciele

26 Stycznia 2014 r.  – Uroczyste zakończenie 6. finału  w Hotelu Hilton w Krakowie. Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone podziękowania dla wszystkich Darczyńców 6. edycji. Część artystyczna z udziałem Kabaretu Formacja Chatelet. Wstęp z zaproszeniami dla Darczyńców.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju, a środowisko prawnicze zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu medycznego, potrzebnego w leczeniu małych pacjentów prokocimskiej placówki !

 

                                                                                                             Aneta Sieradzka

 

 

Więcej na:

http://www.szpitalzdrowia.pl/o-szpitalu/akcje-charytatywne/prawnicy-chorym-dzieciom/6-final-prawnicy-chorym-dzieciom/

 

Share.

About Author

Leave A Reply